Pokój zagadek: Spisek Kardynała

Gracze, w tej przygodzie przeniosą się w czasy słynnego kardynała Richelieu. Przygoda ta spodoba się zwłaszcza wielbicielom Francji i Paryża oraz walecznych Muszkieterów. Jest to kolejne zabawa, której aranżacja w pełni oddaje ducha epoki. Pomieszczenie to jest doskonałą propozycja dla wielbicieli historycznych scenerii.

Poziom trudności: 6/6
rezerwacja Escape Room

Pokój Muszkieterowie to prawdziwa perełka wśród propozycji od Escape Room Warszawa. W sześciostopniowej skali trudności uzyskał on notę sześć, zaś średni czas wyjścia z tego pomieszczenia to 58 minut. Zagadki, które znajdują się w tym pokoju zainteresują każdego, bez względu na wiek czy płeć.

Gracze, którzy zdecydują się na zmagania w tym pokoju będą mieli okazję wcielić się w rolę słynnej czwórki strażników porządku. Atos, Portos, Aramis i D’Artagnan muszą pokrzyżować plany kardynała Richelieu, który chce zburzyć światowy ład. Kardynał, który walczy o wpływy we Francji (jest rok 1625, na francuskim tronie zasiada Ludwik XIII), nie cofnie się przed niczym. Jednym z jego pomysłów jest… wywołanie wojny z Anglią. By to osiągnąć, Richelieu postanawia wykraść najcenniejsze klejnoty króla Anglii. To od was zależy czy uda się zapobiec tej intrydze. Skupcie się, może uda Wam się wpłynąć na historię świata!

Uczestnicy zabawy muszą dostać się do komnat, w których zostały ukryte klejnoty, odnaleźć je, a następnie wykraść. To niezwykle ryzykowne, a zarazem odpowiedzialne zdanie.

W tej przygodzie w Escape Room Warszawa od zawodników wymaga się umiejętności pracy pod presją czasu. To pokój, w którym bardzo ważne jest działanie drużynowe – bo przecież tak działali muszkieterowie. Gracze muszą zachowywać się zgodnie z zasadą: jeden za wszystkich, wszyscy za jednego. Przy tym trzeba działać szybko, ale z rozwagą, uważnie, ale odważnie! Przyda się też umiejętność przewidywania – na śmiałków zastawiono szereg pułapek. Pamiętajcie też, że jedne drzwi mogą otwierać kolejne.

Śmiałkowie, którzy poradzą sobie z tym zadaniem zyskają dozgonną wdzięczność ludu. Być może zapewnią pokój w Europie i na świecie. Po uporaniu się z tym zadaniem zostaniecie nazwani najszlachetniejszymi obrońcami prawdy i honoru. Dla takiego wyróżnienia warto podjąć wyzwanie i postawić na zabawę w pokoju Muszkieterowie. Przygotowane zagadki zadowolą i zainteresują każdego, bez względu na to, ile razy wcześniej bawił się w pokojach Escape Room Warszawa®

Zarezerwuj pokój zagadek