Pokój zagadek: Łódź Podwodna

Wyobraźcie sobie podróż do najmroczniejszych morskich głębin w tajemniczej łodzi podwodnej. Zapewne zupełnie inaczej jawiła Wam się taka eskapada. Wybierając bowiem pokój zagadek Łódź Podwodna, traficie do wyjątkowych komnat na statku Kapitana Nemo. Ten escape room pełen jest map, przyrządów nawigacyjnych i zaawansowanej elektroniki, ale nie zabraknie w nim również eksponatów na miarę wielkiego amatora sztuki i muzyki klasycznej. Jednak uwaga – piękne, tajemne komnaty kryją wiele różnorodnych pułapek, łamigłówek i skrytek – wszystkie czekają na Wasze odkrycie i rozwiązanie. Musicie wczuć się w rolę kapitana i podążać jego śladami. To jedyny sposób, aby odnaleźć ukryty na statku kamień mocy, dzięki któremu uda Wam się uruchomić legendarną łódź zanim ocean pochłonie ją i Was raz na zawsze.

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Pokój ten został wystylizowany na łódź podwodą Kapitana Nemo. Znajdziecie tu zarówno mostek kapitalnie, jak i przejście do tajnych komnat Nautilusa, w których dowódca skrywa nie tylko swoje wysłużone maszyny nawigacyjne, ale również wiele dzieł sztuki. Ten pozornie zwyczajny pokój melomana, skrywa wiele tajemnic, a co najważniejsze - kamień mocy, którego zdobycie jest celem Waszej misji. Nagle musie ze zwykłych pasażerów, przeistoczyć się w odważnych, zgranych ze sobą odkrywców, którzy jako jedyni mogą uratować statek, całą załogę i pozostałych pasażerów przed zatonięciem. Niestety nikt Wam nie pomoże, ponieważ wszyscy, łącznie z kapitanem, utknęli w eksplorowanej właśnie morskiej jaskini otoczeni przez oceaniczne stwory, o jakich nigdy wcześniej nie śniliście.

Jednak nie obawiajcie się. W każdym z nas drzemie odważny odkrywca, który marzy o niezapomnianych, ekscytujących przygodach. Oto Wasza szansa! Podążając śladami dowódcy oraz wskazówkami, które ukrył w swojej kajucie i na mostku kapitańskim sam Nemo, dotrzecie do kamienia mocy, który jako jedyny może ponownie uruchomić łódź. Zadanie może pozornie wydawać się proste, jednak należy pamiętać, że Kapitan był wszechstronnie utalentowanych odkrywcą. Dlatego ten escape room skrywa zadania nie tylko związane z żeglowaniem czy nawigacją. Możecie się także spodziewać wielu eksponatów związanych ze sztuką, jak chociażby piękne, zabytkowe organy. Nie dajcie się jednak zwieść – to nie tylko efektowne eksponaty ozdabiające pokój najwyższego rangą członka załogi. Znając inteligencję i przebiegłość Kapitana, można spodziewać się wszystkiego! Zatem trzeba sprawdzić absolutnie każdą możliwość i wątek, aby podążając śladami dowódcy dotrzeć do kryjówki, w której schował zapasowy kamień mocy.

Podczas podmorskiej przygody nie zabraknie emocji! Na wykonanie zadania będziecie bowiem mieli zaledwie 60 minut. Presja czasu będzie tym bardziej dotkliwa, że od powodzenia misji zależą nie tylko losy Wasze, ale także zabytkowego Nautilusa i załogi, która utknęła w podwodnej jaskimi. Warto dać z siebie wszystko! Na końcu przygody czeka Was spektakularne odkrycie na miarę najznamienitszych eksplorerów.

Pokój zdecydowanie zaskoczy i zapadnie w pamięć pomysłowością zagadek i estetycznym wykończeniem. Łódź podwodna, która przybyła do Room Escape Warszawa® ze szczecińskiej Eskapady, przeszła po drodze niebywałą metamorfozę, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających graczy. Jest jednocześnie tak ciekawym pokojem zagadek, ze doskonale odnajdą się w nim zarówno grupy przyjaciół, współpracowników, jak i rodziny z dziećmi. Podejmijcie wyzwanie podwodnej przygody!

Zarezerwuj pokój zagadek