Pokój zagadek: Wehikuł czasu

Wehikuł Czasu to doskonała propozycja dla wszystkich wielbicieli podróży… w czasie. Jednak Ty i Twoja ekipa będziecie przemieszczać się nie tylko w czasie, ale też w przestrzeni. Jeśli myślicie, że macie bujną wyobraźnię i potraficie wyobrazić sobie wszystko, to Was zaskoczymy. Jak zwykle w Escape Room Warszawa będziecie bawić się w kilku wystylizowanych pomieszczeniach, a zagadki, które będziecie musieli rozwiązać będą inne od tych, które do tej pory mieliście okazję rozwiązywać w Room Escape.

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Podczas rozwiązywania zagadek w tej przygodzie musicie być niezwykle czujni i zgrani. Tutaj przeszłość miesza się z przyszłością, zaś teraźniejszość z przeszłością i przyszłością. Będziecie zbierać okruchy informacji w różnych miejscach i nierzadko współpracować ze sobą na odległość, po to by rozwiązać określone zadanie. W tym escape roomie czeka na Was wiele podróży – zarówno w czasie, jak i w przestrzeni.

To, że będziecie się teleportować pomiędzy przeszłością, przyszłością i teraźniejszością, nie sprawi, że na rozwiązanie zagadki będziecie mieć więcej czasu. Zegar tyka nieubłaganie i tak jak w każdym pokoju Escape Room Warszawa ®, na poradzenie sobie z przygotowanymi zadaniami macie tylko 60 minut. W tym pokoju – ze względu na podróże w czasie – może się okazać, że to wyjątkowo mało. Jeśli nie poradzicie sobie z zadaniami, zostaniecie uwięzieni w czasoprzestrzeni. Po regulaminowych 60 minutach, żadna podróż w czasie nie będzie już możliwa. Macie zatem o co walczyć! Stawka jest wysoka.

Wojenny bunkier, wnętrza egipskiej piramidy czy kokpit promu kosmicznego, wszędzie znajdziecie garść wskazówek, która przybliży Was do powrotu do rzeczywistości. Nie sugerujcie się podziałem na poszczególne strefy czasowe i przestrzenne – aby rozwiązać zagadkę musicie połączyć elementy każdej z tych miejsc. W tym escape roomie staniecie się prawdziwymi pośrednikami pomiędzy tym, co było, tym, co jest oraz tym, co będzie. Czeka na Was niezwykle odpowiedzialne zadanie!

Ten pokój zagadek może sprawić sporo problemów mniej doświadczonym ekipom, dlatego też zalecamy, by zmagać się z nim, w grupach co najmniej trzyosobowych. Jak już zostało zaznaczone, kluczem do odniesienia sukcesu w tym pokoju jest współpraca. Pomocne okażą się również kreatywność, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz umiejętność radzenia sobie z presją czasu.

Wehikuł Czasu, tak jak każdy pokój zagadek w Room Escape Warszawa®, to miejsce dla wielbicieli niebanalnych rozwiązań i szalonych przygód. Jeśli zdecydujecie się na zabawę w tym escape roomie, bądźcie uważni, zwracajcie uwagę na detale i nie zapominajcie o tych elementach, które udało Wam się znaleźć na początku. Coś, co z pozoru nie będzie pasować do niczego, na koniec może zagwarantować Wam powrót i szczęśliwą ucieczkę z tego pokoju.

Jesteście gotowi na walkę z zagadkami i czasem? Zbierzcie zatem grupę znajomych i świetnie się bawcie! My trzymamy za Was kciuki!

Zarezerwuj pokój zagadek