Pokój zagadek: Muzeum

Jeśli, ktoś z Was chciałaby, stać się superwłamywaczem i stanąć ponad prawem wraz ze swoim gangiem, to taka transformacja jest możliwa podczas zabawy w pokoju zagadek o nazwie Muzeum. By poradzić sobie z przeszkodami przygotowanymi przez twórców tej przygody, należy wcielić się w rolę inteligentnego włamywacza.

Poziom trudności: 4/6
rezerwacja Escape Room

Jednakże, jeśli nigdy nie marzyliście o takiej przygodzie, nie musicie się obawiać. Szybko obudzi się w Was instynkt prawdziwych włamywaczy, sami będziecie zaskoczeni tym, co uda Wam się osiągnąć. Już na początku zabawy poczujecie, że jesteście stworzeni do radzenia sobie z zagadkami, które czekają na Was w tym pokoju. Zaczniecie od rozgrzewki, bowiem, czeka was istna gimnastyka w sieci sprytnych zabezpieczeń. Ta przygoda w Escape Room Warszawa to prawdziwy skarbiec sztuki, dobrze zabezpieczony, a Waszym zadaniem jest wykraść z niego cenne klejnoty.

W pomieszczeniu zaaranżowanym na podobieństwo galerii otwierać się będą przed Wami kolejne drzwi, a co za tym idzie – kolejne zagadki. Waszym zadaniem jest zdobycie informacji, dzięki której będziecie mogli uciec z Muzeum, ale uwaga – nie z pustymi rękoma! Ten pokój zagadek przypadnie do gustu przede wszystkim tym, którzy lubią estetyczne wnętrza i nowe technologie. „Różnorodność” to słowo, które idealnie pasuje do tej przygody. W pokoju tym świetnie bawić się będą zarówno najmłodsi, jak i dorośli, dlatego też jest doskonałą propozycją dla rodzin z dziećmi, grup przyjaciół oraz zespołów filmowych.

W tym escape roomie walczyć będziecie musieli nie tylko ze skomplikowanymi zabezpieczeniami i nietuzinkowymi zagadkami, ale również z czasem. Niektórym wydaje się, że 60 minut to całkiem sporo – nic bardziej mylnego, nie w tym przypadku! Dlatego też musicie skupić się na zadaniu, współpracować i komunikować się ze współgraczami. Pamiętajcie, że jesteście jedną drużyną! Walczycie o osiągnięcie tego samego celu – wszyscy chcecie, by ta przygoda zakończyła się sukcesem!

Możecie liczyć na nasze wsparcie – jeśli stwierdzicie, że potrzebujecie pomocy, to emerytowany agent do zadań specjalnych, który Was obserwuje, będzie mógł podarować Wam wskazówkę. Jednak my wierzymy, że poradzicie sobie bez niej – w końcu jesteście najlepszymi włamywaczami w całej okolicy – nie bez powodu nazywa się Was „geniuszami”! Znacie się na każdej dziedzinie sztuki, jesteście znawcami, a jeśli zabraknie Wam wiedzy wszelkie wskazówki i podpowiedzi znajdziecie w pokoju. Nie jest to egzamin z wiedzy, ale test Waszej spostrzegawczości i kojarzenia faktów. Przyda się też zręczność, determinacja i sprawność fizyczna. „Wysportowany” umysł i ciało są w tym przypadku gwarantami sukcesu.

Dodatkową mobilizacją, dla każdego gangu, który zdecyduje się na zabawę w tym pokoju, powinien być fakt, że niepowodzenie może skutkować aresztowaniem przez policję. Jesteście gotowi zaryzykować własną wolność?

Zarezerwuj pokój zagadek