Pokój zagadek: Interactive

Pokój Interactive to idealna propozycja dla każdego, kto lubi nowinki technologiczne. Nie bez przyczyny jest nazywany pokojem „nowej generacji”. Graczy zachwycą nie tylko rozwiązania technologiczne i szereg zaskakujących efektów specjalnych, ale też minimalistyczny wystrój, który rewelacyjnie komponuje się z innowacyjnymi rozwiązaniami, które zostały wykorzystane podczas tworzenia tego pokoju. W pokoju świetnie będą bawić się Ci, którzy lubią efekty świetlne i dźwiękowe.

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Śmiałkowie, którzy zdecydują się na zabawę w pokoju Interactive w Escape Room Warszawa mają szansę na dołączenie do intergalaktycznej drużyny strzegącej porządku i bezpieczeństwa w całej Galaktyce. To niezwykle odpowiedzialne zadanie. Dlatego też, 60 minutowy test, którym jest zabawa w pokoju Interactive, nie może być bułką z masłem. Drużyny, które poradzą sobie z tym testem dołączą do Gwiezdnej Floty, która jest odpowiedzialna za bezpieczeństwo całej ludzkości. W pokoju, który jest tajną bazą usytuowaną we wszechświecie, kandydaci na intergalaktycznych obrońców zostaną sprawdzeni po raz ostatni. Po pomyślnym przejściu testów zaczną strzec porządku i bezpieczeństwa w całej Galaktyce.

Podczas rozwiązywania zagadek w pokoju Interactive, goście muszą działać przede wszystkim zespołowo. Pokój ten to idealny sposób na sprawdzenie, kto potrafi działać w teamie, zaangażować się i poświęcić indywidualne wyróżnienie dla wspólnego sukcesu. A nagroda jest nie byle jaka: każdy, kto poradzi sobie z przygotowanymi zagadkami, przyczyni się do ochrony naszej galaktyki. Jednak, jak zaznaczamy, sukces ten można osiągnąć jedynie poprzez współdziałanie, rozmowę z innymi członkami zespołu oraz traktowanie priorytetowo wspólnego wyniku.

U poszczególnych członków zespołu ważna będzie umiejętność logicznego, ale też kreatywnego, myślenia, dobra pamięć, sprawność ruchowa, przyda się też umiejętność działania pod presją czasu – w końcu na rozwiązanie testu jest tylko 60 minut! Pamiętacie też o tym, by cały czas komunikować się między sobą. Droga do sukcesu jest usłana … komunikacją i konsultacjami z innymi członkami zespołu. Zagadki, jak zwykle w Escape Room Warszawa, zostały przygotowane tak, by sprawdzić interdyscyplinarne kompetencje kandydatów na obrońców Galaktyki.

Warto pamiętać, że pokój Interactive to być może jedyna szansa na to, by zobaczyć, jak wygląda przyszłość. To pomieszczenie, które wyprzedza czas, ale nie zapomina przy tym o tradycji escape room. Pokój Interactive to unikalne połączenie innowacji i starego stylu, który od lat zachwyca graczy.

Zarezerwuj pokój zagadek