Pokój zagadek: Indiana

W czasie wyprawy w amazońskiej puszczy natknęliście się na starożytną świątynię. Podczas eksploracji trafiliście do tajemniczej komnaty. Pośród masek, złotych ozdób i misternych rzeźb doskonale odnajdą się w tym escape roomie dzieci, jak i dorośli.

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Wielu osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci marzy o tym, by przeżyć przygodę z dala od cywilizacji rodem z Indiany Jonesa. Jeśli wybierzecie się do pokoju zagadek dla dzieci i nie tylko o nazwie Indiana w Escape Room Warszawa, będziecie mieć taką okazję. Na 60 minut dołączycie do wyprawy etnograficznej, która w dżungli wpadnie w pułapkę. W grobowcu, w którym zostaniecie uwięzieni, napotkacie na ciała ludzi, którzy znaleźli się tam przed Wami. Możecie zostać pierwszymi, którym uda się wydostać z tego pokoju zagadek. Aby tego dokonać, musicie poradzić sobie z rozwiązaniem zawiłej tajemnicy tego escape roomu. Pamiętajcie, by podczas radzenia sobie z poszczególnymi przeciwnościami, działać sprytnie, logicznie i zgodnie z zasadami. Odwołajcie się też do pierwotnych instynktów oraz całej waszej wiedzy.

Ten escape room to idealna propozycja dla wielbicieli serii Indiany Jonesa oraz wszystkich, którzy są fanami filmów i seriali podróżniczych oraz przygodowych rodem z National Geographic. W tym pokoju zagadek dla dzieci poczujecie się jak prawdziwi bohaterowie z dzieciństwa, a jeśli się skupicie i rozwiążecie wszystkie zagadki, to odkryjecie pilnie strzeżoną tajemnicę świata i pradawnej kultury. Przy okazji poznacie też losy badaczy, którzy w tym grobowcu znaleźli się przed Wami.

Dzięki zastosowanym rozwiązaniom technicznym w pokoju zagadek Indiana plemienne aranżacje mieszają się z nowoczesnością. W pokoju tym, jak przystało na pomieszczenia tworzone przez Room Escape Warszawa ®, znajdziecie wiele zakamarków i sekretnych pomieszczeń. Przyglądajcie się uważnie, bo niektóre znaki zobaczycie dopiero, gdy wpatrzycie się w dane miejsce z należytą uwagą. Dlatego ten escape room doskonale nadaje się dla dzieci, bo i dla nich jest wiele aktywności, z którymi mogą sobie bez problemu poradzić. To świetny pokój zagadek familijny dla rodzin z dzieciakami. W tym escape roomie dla dzieci i dorosłych, po rozwiązaniu każdej zagadki, otrzymacie kolejny drogowskaz. Pamiętajcie też, by łączyć ze sobą kolejne odkrywane fakty – badacze, którzy próbowali rozwiązać zagadkę przed Wami, zostawili dla Was okruchy informacji! Tak, jak wspominaliśmy już wcześniej – logiczne myślenie obowiązkowe!

Przygoda ta, będzie przyjemnością dla tych, którzy uwielbiają podziwiać starożytne malowidła, artefakty oraz prastare mechanizmy. Wszystko to pamiątki po pradawnym ludzie, który zamieszkiwał te tereny wieki temu. Musimy Was też uprzedzić: w tej komnacie, na przestrzeni wieków zginął już niejeden śmiałek. Wchodzicie tam na własną odpowiedzialność! Jednak, jeśli odważycie się na tę przygodę i będziecie postępować zgodnie z instrukcjami, to macie szansę stać się bohaterami i zapisać się w historii świata.

Pokój Indiana bez wątpienia można określić mianem pokoju rodzinnego, to pokój zagadek dla dzieci. Jest on świetną propozycją dla tych, którzy uwielbiają spędzać czas z najbliższymi. W tym escape roomie dla dzieci, świetnie bawić się będą zarówno najmłodsi, jak i dorośli – bez względu na wiek. O końcowym sukcesie decyduje między innymi współpraca, dlatego ten pokój zagadek jest też doskonałym pomysłem na integrację zespołu. Nadaje się zarówno dla tych, którzy mają już doświadczenie w zabawie w escape roomach, ale również i dla tych, którzy swoją przygodę z tego typu rozrywką dopiero zaczynają.

O końcowym sukcesie decydują też umiejętność radzenia sobie z presją czasu, ale też kreatywność i dociekliwość. Pamiętajcie również, że szczątki, które pozostały w tym escape roomie po Waszych poprzednikach, są nie tylko ostrzeżeniem, ale też wskazówką dla Was. Macie 60 minut na to, aby odkryć prastarą tajemnicę. Jeśli Wam się to uda – zostaniecie bohaterami. Jeśli nie… w pomieszczeniu zapanuje ciemność, a Wy, tak jak wielu waszych poprzedników, zostaniecie w starożytnym grobowcu na zawsze.

Zarezerwuj pokój zagadek