Pokój zagadek: Piwnica

Stare pomieszczenia. Zapomniane przedmioty. W powietrzu zapach strachu i lęku. I historia, którą ktoś chce ukryć, ale inni chcą ją poznać. Niektóre drzwi powinny pozostać zamknięte… Czy Twoja drużyna odważy się je otworzyć?

Poziom trudności: 4/6
rezerwacja Escape Room

Każdy z nas, gdy był dzieckiem, z wielką ciekawością odkrywał przedziwne miejsca, stare piwnice, opuszczone budynki i strychy. Na samo wspomnienie wracają emocje, które wtedy czuliśmy. Strach i deszczyk na plecach mieszały się wówczas z dziecięcą ciekawością świata. Jeśli zdecydujecie się na zabawę w escape roomie Piwnica wspomnienia wrócą ze zdwojoną siłą!

Zabawa w tym escape roomie to niesamowita podróż w nieznane - ciekawy, a zarazem przerażający i zakazany świat. W tym pomieszczeniu niezbędna okaże się współpraca z towarzyszami tej przygody. Wspólnie stworzycie niezwykłą historię, na której wspomnienie będziecie czuć tylko pozytywne emocje przez wiele lat. Pomysłowość, logiczne myślenie i umiejętność radzenie sobie z presją czasu okażą się być niezbędne.

Podczas rozwiązywania kolejnych zagadek towarzyszyć Wam będzie mroczna muzyka i rewelacyjne efekty dźwiękowe. Zestaw zadań, który przygotowali dla Was twórcy tego pokoju, sprawił już problem niejednej grupie. Przedmioty, które znajdują się w Piwnicy, leżą tam od dawna. Jak przystało na „pamiątki” z różnych lat i życiorysów jego dawnych mieszkańców, pozornie mogą one do siebie nie pasować. Nie dajcie się jednak zwieść pierwszemu wrażeniu – te „puzzle” da się poskładać, a każdy kawałek tej układanki przybliża Was do wyjścia!

Jeśli zdecydujecie się na przeżycie niesamowitej przygody w tym pokoju zagadek Escape Room Warszawa, miejcie na uwadze to, że Piwnica pochłonęła już wiele ofiar. Kolejne pomieszczenia i ściany, co prawda, otwierają przed Wami nowe możliwości, ale pamiętajcie, że widziały one już niejedną zbrodnię. Macie 60 minut na to, aby poradzić sobie z nietuzinkowymi zagadkami i wydostać się z tego escape roomu. Możecie liczyć tylko na siebie i swoich współtowarzyszy. Przydatne okażą się spryt, intuicja, inteligencja i oczywiście kreatywność.

Jeśli dopiero rozpoczynacie przygodę z grami typu real life escape game, to pokój zagadek Piwnica, na pewno będzie dobrym wyborem. To tutaj możecie przyswoić sobie logikę i zasady gry. Po przygodzie w Piwnicy, w każdym kolejnym escape roomie będziecie czuć się jak specjaliści. Nie można jednak zaliczyć tego pokoju do łatwych. Do jego stworzenia wykorzystano wiele mechanizmów i interesujących zagadek, które mogą sprawić trudność również doświadczonym graczom. Ten escape room jest pełny podpowiedzi, ale również rzeczy, które mają za zadanie zbić Was z tropu – nie dajcie się zwieść!

Niektórym może się wydawać, że 60 minut to sporo czasu. Jednak, w tym pokoju zagadek, czas mija nieubłaganie. Dlatego działajcie szybko, konsultujcie się ze sobą i wymieniajcie się doświadczeniami. Przygodę tę śmiało można określić mianem pokoju familijnego – jest doskonałą propozycją dla tych, którzy chcą spędzić interesujące popołudnie w gronie najbliższych. Polecamy go również na wieczory panieńskie i kawalerskie.

Zarezerwuj pokój zagadek