Pokój zagadek: Rycerski

Pokój zagadek Rycerski jest idealną propozycją dla wielbicieli dawnych przygód i walki z białą bronią w dłoni. W tym escape roomie piękno średniowiecza łączy się z legendą krzyżacką, opowieściami o zdradzie, krwi, mieczach, ale też o honorze. To tutaj historia przenika się z nowoczesnością. Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom ożywają stare rycerskie przysięgi, religijne artefakty, legendy opowiadane w średniowieczu i tajemne stowarzyszenia.

Poziom trudności: 4/6
rezerwacja Escape Room

Ten escape room został wystylizowany na średniowieczny zamek, rzecz jasna, pełny tajemnic i nieoczywistych faktów. Na końcu czeka na was nagroda. Jeśli poradzicie sobie z wszystkimi napotkanymi po drodze zagadkami, to pułapkę opuścicie w towarzystwie prawdziwych fanfar.

Podczas zabawy w tym escape roomie poczujecie nie tylko ducha średniowiecza, ale też dzieciństwa – na pewno wielu z Was w tym okresie życia fascynowały przygody Rycerzy Zakonu Templariuszy. W tym pokoju zagadek jak zwykle jest wiele pomieszczeń, do niektórych trzeba będzie się wspiąć, do innych przedostać w nieoczywisty sposób. Gwarantujemy świetną zabawę i to, że poczujecie się jak bohaterowie Waszego dzieciństwa – odkryjecie tajemne przejścia oraz ukryte groby i krypty.

Jak zwykle w Escape Room Warszawa technologia służy dobrej zabawie w subtelny i niezauważalny sposób. Wiele nowoczesnych rozwiązań, jest użyte tak, aby nie wpływać na średniowieczną atmosferę i rycerski klimat gry. Dzięki elementom wystroju odbędziecie swoistą podróż w czasie, która potrwa 60 minut. Dzięki wzajemnej pomocy i współpracy będziecie w stanie złamać nawet najbardziej skomplikowane kody i rozwikłać nieszablonowe zagadki.

Pokój Rycerski jest często nazywany perełką wśród pereł – najlepszym z najlepszych. To jeden z pokoi w Room Escape Warszawa®, który cieszy się największa niesłabnącą popularnością. Świetnie bawią się w nim zarówno rodziny, jak i grupy pracowników, które przychodzą do tego pokoju zagadek, by się wspólnie zintegrować. Przygoda w pokoju Rycerskim pomaga nie tylko w odkryciu, ale też nabyciu, tak zwanych umiejętności miękkich – takich jak współpraca i komunikatywność. Wraz z kolejnym komnatami, otwierają się kolejne horyzonty. Przygotowane zagadki zaskoczą nawet najbardziej doświadczonych graczy.

Po wejściu do pokoju, może się Wam wydawać, że regulaminowe 60 minut, to aż za dużo czasu. Nic bardziej mylnego! Za zagadkami, które rozwiążecie, kryją się kolejne – jeszcze bardziej skomplikowane. Ten escape room pełny jest niespodzianek, zwrotów akcji i nieszablonowych rozwiązań, być może będziecie musieli posłuchać podpowiedzi umarłych rycerzy, a może nawet sami będziecie musieli znaleźć się po drugiej stronie.

Nie obawiajcie się jednak. Jeśli stwierdzicie, że potrzebujecie podpowiedzi, to dawny rycerz zakonu, który obserwuje Wasze poczynania, będzie mógł Wam jej udzielić. Szukajcie też rad w nieoczywistych „miejscach”. Pokój ten pełny jest paradoksów, dlatego też nie bójcie się ducha przeszłości – wsłuchujcie się w słowa przez niego wypowiadane, może na początku wydadzą się Wam niezrozumiałe, ale po chwili będziecie wstanie wyciągnąć z nich wnioski. Powodzenia!

Zarezerwuj pokój zagadek