Vouchery room escape

Voucher na escape room upoważnia do jednorazowej gry w jednym z 6 pokoi w Room Escape Warszawa przy ul. Waryńskiego 9 (wejście przez bramę od ulicy Śniadeckich 1/15) i Inżynierskiej 1 w Warszawie.

Otrzymując Voucher escape room należy zarezerwować dowolny termin zabawy poprzez stronę Rezerwacje Room Escape, a Voucher okazać na miejscu przed rozpoczęciem zabawy.
Voucher obowiązuje przez 3 miesiące od daty zakupu.

Możliwości zakupu Vouchera escape room:

1. Zakup w lokalu – płatność gotówką – cena: 180 zł
2. Kurier za pobraniem – proszę wysłać mail na adres biuro@roomescape.pl z tytułem „Zamówienie Vouchera – kurier”. Zostanie przesłana odpowiedź z dokładną instrukcją dotyczącą zakupu.
Po podaniu adresu zostanie wysłany firmowy voucher na wskazane dane i za pobraniem. Cena: 195 zł
3. Zamówienie e-mailowe – proszę wysłać mail na adres voucher@roomescape.pl z tytułem „Zamówienie Vouchera – email”. Zostanie przesłana automatyczna odpowiedź z dokładną instrukcją dotyczącą zakupu.
Po wpłaceniu 180 zł na wskazane konto, zostanie wygenerowany Voucher i przesłany do Państwa drogą elektroniczną. Dokument należy wydrukować samemu. WAŻNE: po przesłaniu maila proszę dokładnie sprawdzić pocztę, instrukcja może wylądować w spamie. Cena: 180 zł

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny!