Pokój zagadek: Olimp

Olimp to idealna propozycja dla wielbicieli starożytnej Grecji, ale nie tylko. Gracze będą mieli okazję poznać niemal wszystkich mieszkańców boskiego wzgórza. Antyczni bogowie właśnie skończyli celebrować koniec sportowej rywalizacji. O to, aby było „czym” uczcić olimpijską rywalizację zadbał Dionizos. Mieszkańcy Olimpu i Hadesu spędzali miło czas, pijąc między innymi wina z Piwnic Dionizosa. Dopisywał im przy tym fantastyczny humor, zaś na parkiecie królowały boskie taneczne pary.

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Czas świetnej zabawy postanowili wykorzystać przeciwnicy olimpijskiego panteonu. Atrybuty bogów zostały skradzione, a bez nich mieszkańcy Olimpu nie są w stanie skutecznie sprawować swoich funkcji. Od zespołu, który zdecyduje się na zabawę w tym pokoju w Escape Room Warszawa, zależy przyszłość mieszkańców całego starożytnego świata! Co więcej, w przywróceniu spokoju na Olimpie nie mogą pomóc bogowie – oni, wraz z atrybutami, stracili swoje moce!

Zmagania w pokoju Olimp trwają 60 minut i otrzymały ocenę pięć w sześciostopniowej skali trudności. To oznacza, że by poradzić sobie z chaosem, który zapanował na górze Olimp, trzeba wspiąć się na wyżyny swoich możliwości. Wymagane będzie pełne oddanie zadaniu.

Jest jeszcze jedna ważna kwestia: konsekwencją wydarzeń na Olimpie jest nie tylko chaos na wzgórzu, ale również na całym świecie. Na zawodnikach spoczywa więc podwójna odpowiedzialność. Jednakże na tych, którzy podołają temu wyzwaniu, czeka niesamowita nagroda. Po pierwsze otrzymają dozgonną wdzięczność bogów i chwałę bohaterów, po drugie będą mieć okazję, by wykraść, a następnie skosztować boskiego nektaru i ambrozji, która zapewnia nadludzką siłę, nieziemską moc oraz przede wszystkim nieśmiertelność!

By przywrócić ład na świecie trzeba przeprawić się przez rzekę Styks, pokonać Cerbera i poradzić sobie z wszechmocnym Zeusem. Wszystkie te wyzwania pokonuje się w mitycznie urządzonym wnętrzu, którego atmosfera przenosi graczy w czasy starożytne. Spodziewajcie się skomplikowanych zagadek i nieszablonowych rozwiązań.

Od graczy, którzy zdecydują się na zabawę w pokoju Olimp w Escape Room Warszawa wymaga się kreatywnego myślenia, umiejętności działania w zespole i łączenia faktów. W pewnych momentach bardzo ważna będzie komunikacja z innymi graczami, w innych przyda się koordynacja ruchowa. Zaś efekty specjalne, które zostały przygotowane przez twórców tego pokoju, zachwycą nawet najbardziej wybrednych zawodników!

To od Was zależą losy świat! Odważcie się i dokonajcie niemożliwego.

Zarezerwuj pokój zagadek