Wyjątkowe urodziny dla Twojego dziecka

Szukasz pomysłu na wyjątkowe urodziny dla swojego dziecka? W Room Escape Warszawa® organizujemy niezapomniane zabawy, które zapadną na długo w pamięci Twojej pociechy.

Oferujemy aż 9 pokoi zagadek w 3 lokalizacjach na mapie Warszawy, a każde z tych miejsc znajduje się blisko stacji metra, skąd można do nas łatwo dotrzeć. Jeśli urodzinowa zabawa to pierwsza okazja na wizytę w escape roomie to polecamy pokój „Indiana” przy ulicy Śniadeckich 1/15. Jest to pokój pełen przygód, który przeniesie wszystkich do przestrzeni rodem z filmu „Indiana Jones”. Wszyscy, którzy uwielbiają serie podróżnicze powinni przyjść do tego pokoju. Zakamarki, tajemnicze pomieszczenia i mechanizmy czekają na ich rozwiązanie i tylko najodważniejsi bohaterowie będą mogli wszystko to pokonać i zdobyć najcenniejszy artefakt w tym pokoju zagadek ☺ „Indiana” to miejsce, w którym można rozwinąć umiejętności pracy w grupie, a współpraca będzie bardzo potrzebna, aby przejść do kolejnych etapów rozwiązywania łamigłówek. Jednak trzeba pamiętać o tym, że czas będzie gonił i na ucieczkę z pokoju jest tylko 60 minut.

Chcesz wiedzieć więcej na temat naszego Escape Roomu? Koniecznie zajrzyj na naszą stronę.

A jeśli już wiesz, ile osób chcesz zaprosić na urodziny dziecka, a także w której lokalizacji chcesz je obchodzić, i czy chciałbyś ugościć uczestników urodzinowym tortem to zadzwoń pod numer: 501 591 119, a my z chęcią pomożemy w organizacji tego niezapomnianego dnia ☺