Escape Room Centrum!

Już wkrótce otwieramy partnerski lokal Escape Room Centrum. Adres nowego lokalu to: ul. Marszałkowska 140 w Warszawie (00-061)!

Przygotowaliśmy dla Was trzy zupełnie nowe, rewolucyjne przygody:
OLIMP
Mityczna przygoda w escape roomie rodem ze starożytnej Grecji składa się z kilku etapów. Wewnątrz pokoju zagadek kryją się liczne niespodzianki, skrytki i zaskakujące rozwiązania. Niepowtarzalny klimat pomieszczeń przeniesie graczy w dawne czasy potężnych bogów. Oczywiście nie zabraknie zadań zręcznościowych. Nie obawiajcie się, wiedza z mitologii nie jest niezbędna do wykonania zadania, ale na pewno miłośnicy starożytnej Grecji będą mieli fory. Jedno jest pewne, ten pokój zagadek zrewolucjonizuje Wasze myślenie o zabawie w escape room i bardzo Was zaskoczy.
MUSZKIETEROWIE
Awanturnicza przygoda w escape roomie, jak na Room Escape Warszawa przystało rozgrywa się w pomieszczeniach stylizowane na epokę. W pokoju ukrytych jest sporo oryginalnych zagadek i niespodziewanych kryjówek i rozwiązań. Wszystkie zagadki są stylizowane i zintegrowane z wystrojem komnat, tak aby nie zaburzać charakteru pokoju. Jest to pokój, który na pewno Was zaskoczy, jest niepowtarzalny i po jego przejściu już nic nie będzie takie samo.
INTERACTIVE
Interactive zaskoczy Was pod każdym względem i pobudzi wszystkie zmysły. Takiego pokoju zagadek jeszcze nie było, to świat dźwięków i kolorów, bogaty w efekty. Nowoczesny, ale zarazem zachowujący dobry stary styl gier escape room. To jak zwykle niepowtarzalna zabawa w Room Escape Warszawa.

Więcej szczegółów o nowym lokalu Escape Room Centrum: www.escaperoomcentrum.pl