Oryginalny pomysł na prezent

Szukasz prezentu bez wychodzenia z domu? Voucher do Room Escape Warszawa® to oryginalny pomysł na upominek dla wszystkich! Voucher można wykorzystać podczas jednorazowej gry w jednym z naszych 3 lokali znajdujących się przy ulicy Śniadeckich 1/15, ulicy Marszałkowskiej 140 i Inżynierskiej 1.

Wystarczy tylko wejść na naszą stronę i wybrać Voucher, który Cię najbardziej interesuje, ponieważ do wyboru są dwa rodzaje: Voucher STANDARD— koszt 200 zł i Voucher VIP— koszt 250 zł.

Idealnym pokojem na wykorzystanie takiego prezentu będzie pokój „Olimp” przy Marszałkowskiej 140. Jest to pokój zagadek, który zadziwi i zachwyci nie tylko najmłodszych. Tylko najśmielsi będą mogli wejść do panteonu i pomóc bogom Olimpu. Zadanie nie jest łatwe, ale tajemnicze przejścia, wciągające zagadki i świetny klimat wynagrodzą cały trud. Jest to pokój zagadek dla wszystkich głodnych przygody.

Voucher obowiązuje przez 6 miesięcy od daty zakupy. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt telefoniczny (501 591 119) lub mailowy. 😊