Jak świętować zakończenie roku szkolnego w Warszawie?

Koniec roku szkolnego jest już dziś, a Ty nadal nie wiesz jak spędzić ten dzień? Escape Room Warszawa to idealne miejsce, by razem z  przyjaciółmi uczcić cały rok szkolnej pracy i pierwsze dni wakacji. W 3 lokalizacjach w Warszawie, mamy dla Was pokoje zagadek z wieloma nietuzinkowymi łamigłówkami.

W centrum Warszawy na ul. Marszałkowskiej 140 włączycie kreatywne myślenie i rozgryziecie tajemnice Room Escape Warszawa w pokojach: „Spisek Kardynała”, „Olimp” i „Interactive”! 

Jeśli jednak jesteście fanami historii średniowiecznej i chcecie poczuć się jak prawdziwi rycerze walczący na śmierć i życie, o honor i ojczyznę to pokój zagadek Warszawa,  ul. Inżynierska 1 to miejsce dla Was!! Odkryjecie tam ukryte grobowce i krypty, za którymi kryją się dawne historie i tajemnice. Na pewno poczujecie dreszczyk emocji, bo na rozwiązanie przygody macie tylko 60 minut. Zobaczycie jak praca zespołowa jest ważna. W lokalizacji na ul. Inżynierskiej 1 mamy również dwa inne escape roomy: „Wehikuł czasu”, który przeniesie Was w czasie i przestrzeni oraz „Muzeum”, w którym będziecie mogli wcielić się w rolę włamywaczy.

Uwielbiacie morskie głębiny i myśleliście kiedyś jak to jest być w statku pod wodą?  Taką przygodę znajdziecie w pokoju „Łódź Podwodna”, który znajduje się w Warszawa Śródmieście na ul. Śniadeckich 1/15. Będziecie mogli poczuć się jak w prawdziwej łodzi podwodnej pod dowództwem kapitana Nemo. W  Room Escape Warszawa w lokalizacji na ul. Śniadeckich 1/15 znajdują się również pokoje zagadek „Piwnica” i Indiana”. Czeka na Was tam moc niezapomnianej zabawy! Nie może Was tam zabraknąć, zagadki same się nie rozwiążą!! Wybierzcie, do którego pokoju zagadek chcielibyście się udać z przyjaciółmi i  zarezerwujcie termin, czekamy na Was! Wszystkie potrzebne informacje znajdziecie na naszej stronie.