Pokój zagadek: Laboratorium

Dzięki technologiom nie ma czegoś takiego, jak granice ludzkiej kreatywności i twórczości. Niezwykłe urządzenia testują naszą spostrzegawczość, szybkość i giętkość umysłu oraz umiejętność współpracy. Teraz Ty też będziesz obiektem badań! Czy uda Ci się wyjść z testu obronną ręką? Pewnie wiele razy słyszeliście opowieści o szalonych naukowcach. Teraz macie szansę stać się jednym z nich! Przez 60 minut zabawy w pokoju Laboratorium wcielicie się w ich rolę! Szczypta kreatywności pomoże Wam w poradzeniu sobie ze zwariowanymi zagadkami w tym escape roomie. Przyda się nie tylko intuicja, spostrzegawczość, ostrość umysły, ale też koordynacja. Pamiętajcie, by mieć w ekipie dobrego organizatora i choć jeden ścisły umysł!

Poziom trudności: 5/6
rezerwacja Escape Room

Pokój ten został wystylizowany na wzór gabinetu – jest przestronny i pełny różnorodnych przedmiotów. Znajdziecie w nim zarówno strzykawki, jak i klatki do przeprowadzania doświadczeń i eksperymentów. Zabawie w tym pokoju towarzyszy wyjątkowa wręcz presja czasu. Gwarantujemy też spektakularne zakończenie, które zaskoczy nawet najbardziej wymagających graczy. Profesor doceni każdego, kto udowodni mu (oczywiście poprzez rozwiązanie końcowej zagadki), że jest czegoś wart!

W tym pokoju, jak zwykle w Escape Room Warszawa, zastosowano wiele innowacyjnych technologii. Dzięki nim powstały niespotykane wskazówki. Gra świateł, niesamowite dźwięki, nieznane dotąd wzory – to wszystko ma znaczenie i jest drogowskazem na autostradzie prowadzącej do sukcesu. Zagadki, które znajdą się w tym escape roomie zaskoczą nawet tych, którzy uważają, że świat nie ma przed nimi tajemnic!

Pomieszczenie to śmiało można określić mianem interdyscyplinarnego. Mieszają się w nim dziedziny takie jak fizyka, chemia, matematyka. Jeśli szukacie miejsca, w którym można spróbować niemal wszystkiego, to dobrze trafiliście. Escape room Laboratorium doskonale nadaje się na test dla zaawansowanych interdyscyplinarnych naukowców. Tylko najlepsi zdadzą go na ocenę celującą. Znajdą się i tacy, którzy w ogóle sobie z nim nie poradzą. Ale nie obawiajcie się. U nas nie ma limitu poprawek!

Ta przygoda w Escape Room warszawa jest świetnym sposobem na integrację grupy, bowiem bez współpracy nie da się rozwiązać zagadek, które zostały przygotowane przez twórców tego pomieszczenia. Na początku może się Wam wydawać, że do wyjścia prowadzi kilka ścieżek, jednak w miarę upływu czasu, zdacie sobie sprawę z tego, że tylko połączenie sił, pozwoli wam wydostać się z pełnego niespodzianek Laboratorium. Ostrzegamy, że pokój ten został zaprojektowany przez prawdziwych szaleńców, którzy parają się różnymi dziedzinami nauk, to nie tylko Laboratorium fizyczne, chemiczne czy biologiczne.

Ze względu na poziom trudności zagadek, ten escape room polecamy wybierać doświadczonym grupom. Zalecamy też, aby do Laboratorium przygodzić w grupach, składających się co najmniej z trzech osób. Jednakże, doświadczone i zgrane dwójki, też powinny dać sobie radę. Życzymy powodzenia, wszystkim, którzy zdecydują się zabawić w tym pokoju zagadek. Pokażcie szalonemu profesorowi, na co Was stać! Niech żadna z nauk nie ma przed Wami tajemnic!

UWAGA: W pokoju użyte zostało ostre, stroboskopowe światło, które może wywołać atak u osób cierpiących na epilepsję.

Zarezerwuj pokój zagadek