Nasze 9 pokoi zagadek wśród najlepszych atrakcji stolicy

Macie ochotę rozwiązać najciekawsze zagadki w Warszawie? Room Escape Warszawa® przygotował dla Was aż 9 pokoi zagadek dotrzecie do nich bez problemu metrem, bo każda nasza lokalizacja znajduje się blisko stacji metra, skąd na pewno do nas z łatwością traficie.

Jeśli to będzie Wasz pierwszy raz w escape roomie, to proponujemy pokój „Indiana” przy ulicy Śniadeckich 1/15. Będziecie musieli się wcielić w poszukiwaczy skarbów rodem z filmu o Indiana Jonesie. Tylko odważni zdołają stawić czoła wszystkim wyzwaniom napotkanym na drodze do zdobycia złotego Graala. Jednak musicie pamiętać, że współpraca, logiczne myślenie i zgrana drużyna ułatwią przejście całej drogi ku zwycięstwu. Przy ulicy Śniadeckich 1/15 znajdziecie również pokoje „Piwnica” i „Łódź Podwodna”.

Przy Marszałkowskiej 140: „Interactive”, „Olimp” i „Spisek Kardynała”, a przy Inżynierskiej 1: „Rycerski”, „Muzeum” i „Wehikuł Czasu”, w którym będziecie się zwinnie przenosić w czasie, ale tylko dzięki tajnej informacji, którą posiądziecie, odwiedzając ten pokój.

O tym, jak dobre są nasze pokoje zagadek poinformuje Was teraz także serwis podróżniczy Kayak.com. Nasze 9 escape roomowych przygód znalazło się w topce rekomendowanych atrakcji w stolicy. Możecie o nas przeczytacie pod tym linkiem, w zakładce „Top zajęcia i atrakcje w Warszawie”.

Zapraszamy do Room Escape.