„Olimp” zakwalifikowany do konkursu TERPECA

Room Escape Warszawa® zostało wyróżnione –  nasz pokój „Olimp” został zakwalifikowany do konkursu „Top Escape Rooms Projects—Enthusiasts’ Choice Award”.

Jeśli Wy też chcecie przeżyć najlepszą przygodę, jaką jest wizyta w escape roomie, to oferujemy aż 9 pokoi zagadek w 3 lokalizacjach na mapie Warszawy, a wszystkie lokale znajdują się blisko stacji metra— skąd z łatwością do nas dotrzecie.

Przy ulicy Marszałkowskiej 140 znajdziecie: „Interactive”, „Spisek Kardynała” i konkursowy „Olimp”, w którym przemierzycie głębokie wody Styksu, aby wykazać się i odnaleźć wszystkie zaginione atrybuty bogów Olimpu. Przy ulicy Inżynierskiej 1 oferujemy pokoje: „Rycerski”, „Wehikuł czasu” i „Muzeum”, a przy ulicy Śniadeckich 1/15: „Łódź podwodna”, „Indiana” i „Piwnice”, w której poczujecie wszechogarniający strach i dreszczyk emocji, podczas odkrywania ukrytych i opuszczonych pokoi.

A czy Ty masz już swój ulubiony pokój w Room Escape Warszawa®? Jeśli nie jest dla  to wystarczy zbierać zgraną drużynę i przejść wszystkie nasze pokoje i wytypować ten nejlepszy 😊  Po prostu zarezerwujcie termin na naszej stronie . Do zobaczenia 😊