Dzień Nauczyciela w Room Escape Warszawa®

W końcu upragniony Dzień Nauczyciela, w którym możecie podziękować swoim pedagogom, za trud i wysiłek, jaki wkładają w nauczanie. A jeśli chcielibyście spędzić ten dzień wraz ze znajomymi ze szkolnej ławki i ulubionym nauczycielem to zapraszamy do Room Escape Warszawa®. Październikowa aura sprzyja rozwijaniu swoich umiejętności, nie tylko w szkole 😊. 

Najlepszy pokój zagadek na powtórkę z historii to Olimp przy ulicy Marszałkowskiej 140.  Przeniesiecie się w starożytne czasy i waszym zadaniem będzie zwrócenie artefaktów bogom Olimpu. W ciągu 60 minut będziecie musieli wykazać się nieszablonowym myśleniem, pracą zespołową i szerokum zakresem wiedzy o greckich bogach, ale bez stresu w pokoju znajdziecie dużo ściągawek! Poza tym zawsze możecie liczyć na pomoc odważnej Ateny,  spryt Hermesa, a także animatorów zabawy, którzy z chęcią Wam pomogą przy trudnościach, które napotkacie w tym pokoju zagadek.

Nie możecie tego przegapić, ponieważ oferujemy jeszcze 8 innych przygód w 3 punktach na mapie Warszawy.

Więcej informacji znajdziecie na naszej stronie, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: 501 591 119. Pamiętajcie też, że dla klas, które przyjdą nas odwiedzić z nauczycielami mamy atrakcyjną ofertę cenową 😊.