Spędź kreatywnie wolny czas w deszczową pogodę

Lubicie kreatywnie spędzać wolny czas, ale pogoda już nie dopisuje? W taką deszczową aurę zapraszamy Was do Room Escape Warszawa®.

My się deszczu nie boimy, dlatego przygotowaliśmy aż 9 pokoi zagadek w  3 lokalach w Warszawie: przy ulicy Inżynierskiej 1, przy Marszałkowskiej 140 lub przy Śniadeckich 1/15. Wszystkie pokoje zagadek znajdują się blisko metra, więc z łatwością do nas traficie.

Jeśli nietuzinkowe zadania nie są dla Was problemem i lubicie dreszczyk emocji, to na pewno spodoba się Wam Piwnica przy ulicy Śniadeckich 1/15. Piwnica wyróżnia się nietuzinkowym klimatem „fear factor”. Znajdziecie w niej ukryte pomieszczenia i wiele dziwnych przedmiotów gromadzonych przez lata w jej wnętrzach. Więcej dowiecie się o tym pokoju na naszej stronie.

Już na samym wejściu Mr. Room sprawdza, czy jesteście zaopatrzeni w maseczki. Jeśli jednak o nich zapomnicie, to my jesteśmy na to przygotowani ☺ W każdym lokalu mamy ich zapas i z chęcią się nimi podzielimy. Pamiętajcie, że macie tylko 60 minut, dlatego zbierzcie zgraną drużynę i zarezerwujcie pokój tutaj. Widzimy się w Room Escape ☺