Nietypowe miejsce na imprezy firmowe

Jeśli szukasz pomysłu na nietypowe spędzenie wolnego czasu dla pracowników Twojej firmy, mamy dla Ciebie doskonałe rozwiązanie.

Room Escape Warszawa® to idealne miejsce na imprezy firmowe. Klientom oferujemy szereg atrakcji w postaci ciekawych zagadek, które podczas 60 minut dają zespołowi szansę na integrację podczas wspólnego ich rozwiązywania, gdzie liczy się zgrany zespół, szybkość reakcji i umiejętność kojarzenia faktów. Wspólne rozwiązywanie poszczególnych łamigłówek to doskonała integracja i duża dawka pozytywnych emocji.

W każdym z naszych lokali można wynająć 1, 2 lub 3 pokoje zagadek jednocześnie, , kilka gier lub cały dzień. Room Escape daje zupełnie nowe możliwości w team buildingu i pozwala zmotywować zespół do kreatywnego myślenia. Pokój Rycerski przy ulicy Inżynierskiej 1, jest świetnym pokojem zagadek na pierwsze odwiedziny w Escape Roomie. Przysięgi, tajemne przejścia, pradawne artefakty i legendy będą towarzyszyć drużynie śmiałków przez 60 minut. Dla wielu będzie to istna podróż w czasie. Klimatyczne wnętrze tego Escape Roomu pozwoli poczuć na plecach oddech dawnych wieków. Zadania, które znajdują się w pokoju będą wspaniałą okazją do integracji, bowiem trzeba będzie wykazać się szybkością podejmowania decyzji i logicznym myśleniem.

Jeśli chcesz skorzystać z naszego pomysłu na integrację to zadzwoń pod numer: 501 591 119 lub skontaktuj się z nami drogą mailową