Sprawdźcie naszą szkolną ofertę

Koniec wakacji oznacza tylko jedno, zimno, szaro i mokro, nie pozostaje więc nic innego, jak wesoła, kolorowa i emocjonująca  wspólna zabawa ze znajomymi w Escape Room Warszawa®  Nie wiecie,  który pokój zagadek najbardziej przypadnie Wam do gustu? Oferujemy aż 9 przygód w 3 lokalizacjach na mapie Warszawy, więc będziecie mieli w czym wybierać.

Co powiecie na morską eskapadę? Przy ulicy Śniadeckich 1/15 znajduje się łódź podwodna Nautilus zanurzona w głębiach oceanu. Załoga czeka na grupę śmiałków, takich jak Wy! Będziecie musieli pokonać wiele przeszkód na swojej drodze, uruchomić silniki wymieniając kryształ mocy, a także  rozbroić bombę aktywowaną na pokładzie. Zapewnimy Wam niezapomnianą przygodę, a jedyne co musicie zrobić to zebrać swoją drużynę i zarezerwować pokój klikając tu.

Jeśli chcecie odwiedzić więcej naszych pokoi zagadek, to możemy zaproponować pokój Olimp, przy ulicy Marszałkowskiej 140. Za zadanie będziecie mieli zwrócenie atrybutów bogom Olimpu, ale też podróż po Styksie i odwiedziny u Hefajstosa. 

Aby dowiedzieć się więcej o naszych pokojach, wpadnijcie na naszą stronę. Koniecznie też sprawdźcie naszą szkolną ofertę, czekają nas Was zniżki 😊. Zapraszamy do Room Escape Warszawa®!