Cofnij się w czasie i zmień bieg wydarzeń

Każdy z nas kiedyś pragnął dokonać niemożliwego – cofnąć się w czasie i zmienić bieg wydarzeń. Czy wiecie, że w Room Escape Warszawa® jest to możliwe?

😊 Wehikuł Czasu to jeden z 9 naszych niepowtarzalnych pokoi zagadek, w których realizują się niecodzienne, lecz wielce fascynujące scenariusze. Tutaj otrzymacie okazję zmierzenia się z największymi sekretami minionych wieków i umiejętnego ich wykorzystania po to, by odmienić losy Waszej drużyny! Przygotujcie się na rozrywkę pełną zaskoczeń i zwrotów akcji… Macie przed sobą wiele elementów układanki, które zapewnią Wam sukces dopiero, gdy zbierzecie je wszystkie w całość. Musicie się jednak pospieszyć, ponieważ na to zadanie zostało przeznaczone zaledwie 60 minut. To niestety bardzo niewiele w perspektywie misji, jaką musicie wykonać w samym Wehikule. Niemniej jednak gwarantujemy, że podobnej podróży w czasoprzestrzeni, co w naszym Wehikule Czasu, nie przeżyjecie już nigdzie indziej. O tym pokoju zagadek dowiecie się więcej na naszej stronie. 

Tymczasem zbierzcie drużynę, zarezerwujcie dogodny termin i skorzystajcie z tej niepowtarzalnej okazji zabawy już dziś 😊