Pokrzyżuj plany podstępnego kardynała

Uff, jak gorąco! Czy jesteście gotowi na upalne lato? Gdy temperatura na zewnątrz rośnie, my też nie próżnujemy i podkręcamy atmosferę w wyjątkowo zaaranżowanych pokojach zagadek Room Escape Warszawa® na Marszałkowskiej, gdzie wszystkie pokoje są klimatyzowane!

Dziś przedstawiamy kolejny temat zabawy – Spisek Kardynała. Podczas tej przygody, wraz ze swoją drużyną, poczujecie się niczym elitarni wybrańcy królewskiej gwardii! Waszą misją będzie zdemaskowanie ściśle tajnego planu Richelieu, który w tym momencie, zgodnie ze swoją rutyną, odprawia mszę w pobliskiej katedrze. Do dyspozycji macie zatem jedynie 60 minut… Czy zdołacie w tym czasie odmienić los i wyzwolić państwo spod wpływu podstępnego kardynała? Przekonajmy się wspólnie! Więcej o tym escape roomie dowiecie się tutaj.

Zachęcamy również do zapoznania się z całością oferty! Jest z czego wybierać, ponieważ dysponujemy aż 9 tematycznymi grami w 3 dogodnych lokalizacjach na mapie Warszawy. Już dziś zbierzcie przyjaciół i zarezerwujcie termin zabawy na naszej stronie 😊 Do zobaczenia!